Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Spice shelf 8597059



*

nr 859 7059


SPICE SHELF

1950s, length: 73 cm, width: 18 cm, height: 22 cm,


1950-tal, längd: 73 cm, djup: 18 cm, höjd: 22 cm


Estimate:

600

Sold:

SEK 350

Auction date:

Monday November 11 2013
at 20:49:50


  • Bid history
Time Bidder Bid
1/11 13:19:58 1      300 kr
2/11 12:07:37 2      150 kr
2/11 12:10:19 2      250 kr
11/11 18:39:39 3      Vinnande bud



  • Thema-auction
  • Nov 11

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: kryddhylla skåp
  • 7005 BOOKCASE
    11 bokstöd bokhylla, Bookworm, Ron Arad för Kartel..//
    Present: SEK 1100

    Auction ends
    tomorrow
    19 jan at 19:28
  • 7137 BOOKCASE
    2 sek, 1960s, skjutdörrar. Length: 100 cm, width: ..//
     

    Auction ends
    tomorrow
    19 jan at 18:49
  • 6424 CORNER CUPBOARD
    late gustavian style, vitrine. Height: 176 cm,
    Present: SEK 100

    Auction ends
    tomorrow
    19 jan at 19:54




Ladda ner broschyr